Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

KODAP, s.r.o. - Liberec

Pracovní pozice ASISTENT/KA DAŇOVÉHO PORADCE S FRANCOUZŠTINOU

Jaké výhody nabízíme: Dovolená navíc
Místo výkonu práce 1. máje 97 / 25
Liberec III-Jeřáb
46007 Liberec
Okres: Liberec
Co od Vás KODAP, s.r.o. požaduje Dovednosti: Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
Jazykové znalosti:
Francouzština - Aktivní (a současně angličtina nebo němčina)
Požadovaný stupeň vzdělání VŠ magisterské
Mzda Od 20 000 do 30 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 13. 07. 2020
Co říká KODAP, s.r.o. o pozici Asistent/ka daňového poradce s francouzštinou Domluvíte se francouzsky tak, že jste schopni využít tuto dovednost při své práci? Pak hledáme právě vás! Co vás čeká Budete připravovat podklady pro - přiznání k DPH a související hlášení v zemích EU - žádosti o vrácení DPH z jiných členských států EU, - registraci k DPH v rámci EU. V týmu pracovníků oddělení budete úzce spolupracovat s ostatními asistentkami daňových poradců a budete jako asistent/ka k dispozici nejen daňovému poradci, ale i pracovníkovi na pozici poradce. Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít - Neobejdete se bez aktivní komunikační znalosti francouzštiny a současně němčiny nebo angličtiny. - V MS Excel potřebujete umět pracovat s tabulkami, jednoduchými funkcemi a grafy. Výhodou bude, pokud budete - komunikativní vůči klientům, - schopný/á obchodního jednání a základního poradenství v jednoduchých daňových záležitostech. Když se k nám přidáte tak, ... - svou prací rozšíříte možnosti poradenského týmu specializovaného na problematiku zdaňování větších firem. - získáte novou kvalifikaci a podpoříme vás v přípravě na zkoušku daňového poradce. - nástupní mzda bude určena individuálně podle konkrétní praxe a jazykových znalostí kandidáta. - v případě zkušeného kandidáta s praxí vás čeká odpovídající odměna a motivační složka. A něco navíc - 5 týdnů dovolené - Příspěvek na penzijní připojištění - Příspěvek na stravování - Zdravotní cvičení v prostorách společnosti - Relaxační místnost Zaujalo Vás to? Pak se nám ozvěte na e-mail kariera@kodap.cz. Pošlete svůj životopis a vysvětlete krátce svou motivaci. Ozveme se Vám obratem.
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt KODAP, s.r.o.
1. máje 97 / 25
Liberec III-Jeřáb
46007 Liberec
Kontaktní osoba Monika Laurinová
Kontaktní e-mail kariera@kodap.cz

Místo výkonu práce na mapě

1. máje 97/25, 46007 Liberec - Liberec III-Jeřáb

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci