Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

AUTO HRUBÝ s.r.o. - Vysoká Pec

Pracovní pozice Automechanik

Místo výkonu práce Jirkovská 231
43159 Vysoká Pec
Okres: Chomutov
Požadovaný stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzda Od 25 000 do 40 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 2
Doba trvání / zahájení práce Od 11. 08. 2020
Co říká AUTO HRUBÝ s.r.o. o pozici V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: hruby@autohruby.cz nebo volat na tel.č.: 474 687 240 každé úterý a čtvrtek od 8.00h do 11.00h a domluvit pohovor Místo výkonu práce - AUTO HRUBÝ s.r.o., Jirkovská č.p. 231, 431 59 Vysoká Pec Nabízíme - mzdu vyplácenou vždy v řádném termínu, práci pro rozvíjející se a rostoucí společnost, pracovní stabilitu a zázemí stabilní společnosti, příjemné a moderní pracovní prostředí, vzdělávací kurzy, školení, profesionální přátelský kolektiv, příspěvek na stravování Pracovní náplň - zajišťuje kompletní proces opravy vozu, dodržuje standardy výrobce, zajišťuje opravy v souladu s předpisy a dodržuje kontrolní mechanizmy, ověřuje provedení opravy testovací jízdou, vede evidenci o provedených opravách a prohlídkách vozidla, zajišťuje opravy na poprvé a včas, zodpovídá se vedoucímu servisu Požadujeme - znalost mechanických oprav vozidel, základní počítačové dovednosti, dobré pracovní nasazení, schopnost rychle se učit, spolehlivost, odborné vyučení, řidičský průkaz sk. B
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt AUTO HRUBÝ s.r.o.
Jirkovská 231
43159 Vysoká Pec
Kontaktní osoba Erich Hrubý
Kontaktní telefon 474 687 240
Kontaktní e-mail hruby@autohruby.cz

Místo výkonu práce na mapě

Jirkovská 231, 43159 Vysoká Pec

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci