Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

KOBERCE BRENO, spol. s r.o. - Postřižín

Aktualizováno: 28. 08. 2020

Pracovní pozice asistent-ka marketingu

Místo výkonu práce 501
25070 Postřižín
Okres: Mělník
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda Od 30 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 15. 09. 2020
Co říká KOBERCE BRENO, spol. s r.o. o pozici Obchodně logistické centrum POSTŘIŽÍN Přijmeme ihned, nebo po dohodě na HPP do svého týmu ASISTENTA/KU ODD. MARKETINGU. Rádi bychom uvítali zájemce, který splňuje alespoň základní požadavky: * požadujeme minimálně ÚSO vzdělání se zaměřením na marketing a obchod * praxe na obdobné pozici min. 1 rok (pokud uchazeč/ka ve výběrovém řízení prokáže svými znalostmi potřebnou kvalifikaci, pak není praxe nutná) * velmi dobrá znalost práce na PC a kancelářských programů (textové a tabulkové editory, znalost grafických programů a znalost programu HELIOS GREEN výhodou) * zkušenost s focením a citem pro fotku výhodou * výborné komunikativní schopnosti * časová nezávislost a pozitivní myšlení * podpora celého týmu marketingu * dobrý zdravotní stav Naopak nabízíme uchazečům: * pracovní poměr na dobu neurčitou a možnost seberealizace * profesní a mzdový růst * práce v malém mladém kolektivu * slevy na prodávaný sortiment Máte-li zájem o naší nabídku zaměstnání, pak nám zašlete Váš stručný životopis s přiloženou občanskou fotografií na e-mail personalni@breno.cz. Vybrané uchazeče/ky vyrozumíme o dalším postupu a pozveme je na pohovor.
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy
Zdravé osoby
Adresa pro kontakt KOBERCE BRENO, spol. s r.o.
501
25070 Postřižín
Kontaktní osoba Personální oddělení
Kontaktní telefon 313 121 922
Kontaktní e-mail personalni@breno.cz

Místo výkonu práce na mapě

Postřižín 501, 25070 Postřižín

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci