Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Diecézní charita Brno - Žďár nad Sázavou

Aktualizováno: 31. 08. 2020

Pracovní pozice *všeobecná sestra

Místo výkonu práce Horní 1682 / 28
Žďár nad Sázavou 1
59101 Žďár nad Sázavou
Okres: Žďár nad Sázavou
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda Od 27 500 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 09. 2020
Co říká Diecézní charita Brno o pozici VŠEOBECNÁ SESTRA pro zařízení Domácí hospicová péče Náplň práce: - poskytování odborné zdravotní péče v domácím prostředí pacientů - spolupráce s lékaři a dalšími členy multidisciplinárního týmu - zajištění podpory umírajícím a jejich blízkým - vedení administrativy Místo výkonu práce: okres Žďár nad Sázavou Nástup: dle dohody Nabízíme: - pracovní smlouvu na plný nebo zkrácený úvazek, popř. dohodu o provedení práce, - práci v jednosměnném provozu, - zajímavou, smysluplnou a zodpovědnou práci, - získání nové odbornosti, průběžné vzdělávání, supervizi, - zaměstnanecké benefity, - dobrý pracovní tým, - zázemí stabilní organizace. Požadujeme: - odbornou způsobilost v souladu se zákonem č. 96/2004 Sb., praxi jeden rok u lůžka, - předpoklady pro práci s umírajícími a jejich blízkými, - schopnost samostatné i týmové práce, výborné organizační schopnosti, - zodpovědnost, operativnost, profesionalitu, - potřebu dále se vzdělávat a profesionálně růst, - řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka, - trestní bezúhonnost. V případě zájmu o nabízené pozice zasílejte motivační dopis a profesní životopis na email barbora.hadrous@zdar.charita.cz Bližší informace: Barbora Hadrous, mob. 777 755 435
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy
Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Diecézní charita Brno
Horní 1682 / 28
Žďár nad Sázavou 1
59101 Žďár nad Sázavou
Kontaktní osoba Barbora Hadrous
Kontaktní telefon 777 755 435
Kontaktní e-mail barbora.hadrous@zdar.charita.cz

Místo výkonu práce na mapě

Horní 1682/28, 59101 Žďár nad Sázavou - Žďár nad Sázavou 1

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci