Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Atelier - S, a.s. - Raná

Pracovní pozice Asistent/ka vedení společnosti

Místo výkonu práce 104
53972 Raná
Okres: Chrudim
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSV s maturitou
Mzda Od 20 000 do 27 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 09. 2020
Co říká Atelier - S, a.s. o pozici Místo výkonu práce: Raná č. p. 104, Raná u Hlinska NÁPLŇ PRÁCE: Společnost Atelier-S a.s. v nově zrekonstruovaném výrobním areálu Raná (Hlinsko 6 km, okres Chrudim) hledá pro svůj tým posilu v osobě asistenta/ asistentky vedení společnosti. Pozice je vhodná pro kreativní, ale přitom organizačně schopnou osobnost, která má smysl pro pořádek, a jejíž silnou stránkou je logické myšlení a práce s excelovými tabulkami. Náplní práce bude vše, co nyní nestíháme a víme, že to je pro chod společnosti velmi důležité. Náplní práce bude zejména: kompletní administrativní servis vedení společnosti, zpracování obchodních nabídek a kalkulací, plnění webových a facebookových stránek, zpracování přehledů a tabulek dle potřeby, komunikace s partnery, dodavateli a klienty společnosti, vedení agendy diáře a schůzek, spolupráce na obchodních a marketinkových projektech, pomoc při organizaci akcí a eventů, rozesílání nabídek a newsletterů, udržování a doplňovnání fotobanky, textobanky a archivu společnosti, administrace vnitřních informačních systému společnosti, administrace dotačních projektů POŽADAVKY: Ideální kandidát/ka by měl mít vzdělání ekonomického směru nebo technického směru (případně informatika), angličtinu na komunikativní úrovní v písemném i osobním styku, další jazyk výhodou, příjemné vystupování a vzhled, estetické cítění, pokročilou znalost práce ve všech programech MS Office, zejména Excel a Powerpoint (programy na práci s fotografiemi jsou velkou výhodou), schopnost administrovat informační systémy (uživatelé, přístupová práva), vyjadřovací schopnosti v osobní i písemné komunikaci (lidově řečeno literární střevo), řidičský průkaz a ochotu jezdit autem za plněním pracovních úkolů ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: příspěvek na stravování, zvláštní prémie První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle nebo na e-mailové adrese. Nástup: 1.9.2020 nebo dle individuální domluvy Mzdové ohodnocení: dle zkušeností a praxe
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Atelier - S, a.s.
104
53972 Raná
Kontaktní osoba Ing. Kateřina Šrámková
Kontaktní telefon 602 345 775
Kontaktní e-mail katerina.sramkova@zamekloucen.cz,sramek@atelier-s.cz

Místo výkonu práce na mapě

Raná 104, 53972 Raná

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci