Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

XEVOS Solutions s.r.o. - Ostrava

Přidáno: 14. 01. 2021
Aktualizováno dnes

Pracovní pozice Android Developer

Místo výkonu práce 28. října 1584 / 281
Hulváky
70900 Ostrava
Okres: Ostrava-město
Jazykové znalosti:
Angličtina - Aktivní
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda Od 30 000 do 60 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 02. 2021
Co říká XEVOS Solutions s.r.o. o pozici Místo výkonu práce: 28. října 1584/281, Ostrava - Hulváky 1. kontakt e-mailem: jobs@xevos.eu Jste vážně IT nadšenec a baví Vás vymýšlet a programovat mobilní aplikace pro Android? Jste aktivní a máte plno dobrých nápadů? Chcete pracovat na zajímavých a různorodých projektech pro malé i velké klienty a být členem přátelského týmu, kde nic není nemožné? Pak právě Vás hledáme na pozici Android developer/ka. Neváhejte a ozvěte se nám co nejdříve. Co bude Vaším denním chlebem: - Vývoj nativních aplikací pro telefony a tablety - Programování aplikací - Návrh celých řešení ve spolupráci týmem - Práce s GooglePlay - Zkušenosti s aplikacemi Google Co potřebujete mít a umět: - Zkušenosti v oblasti IT a programování - Zkušenosti s publikováním aplikací do GooglePlay - Schopnost samostatné práce - Zápal pro věc, přirozenou motivaci dosáhnout úspěchů - Dobré komunikační a organizační schopnosti - Znalost angličtiny - Příjemné vystupování, spolehlivost a loajálnost Co Vám můžeme nabídnout: - Motivující finanční ohodnocení - Příjemné a neformální pracovní prostředí, neomezený přísun kávy/čaje - Flexibilní pracovní dobu - Sickdays, dle domluvy možnost home office - Řadu akcí, školení a certifikací pro osobní i profesní růst - Přístup k posledním technologickým novinkám a produktům - Neuvěřitelně pohodový a přátelský kolektiv - Možnost postupného přebírání kompetencí a přístup k obchodním číslům - Multisport kartu, firemní výuku angličtiny Chcete zjistit více? Cítíte, že tohle je job jako stvořený pro Vás? Pošlete nám svůj životopis a pár slov o sobě ještě dnes! XEVOS poskytuje komplexní řešení v IT - od systémové integrace, servisu a podpory, přes serverová, síťová a tisková řešení, až po dodávky hardwarového vybavení a vývoj inovativních aplikací. Našimi zákazníky jsou malé společnosti i nadnárodní korporace s rozsáhlou sítí poboček a zastoupení, kterým zajišťujeme mimo jiné profesionální podporu jejich business-critical systémů a aplikací ve všech koutech Česka i v zahraničí. Nástup ihned.
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt XEVOS Solutions s.r.o.
28. října 1584 / 281
Hulváky
70900 Ostrava
Kontaktní osoba Tereza Lišková
Kontaktní telefon 778 700 147
Kontaktní e-mail jobs@xevos.eu

Místo výkonu práce na mapě

28. října 1584/281, 70900 Ostrava - Hulváky

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení. Najděte si skvělou práci nebo brigádu.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

rychle najít práci v okolí

Rychle najít práci v okolí

Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

22.11.2020 Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

Novinky v provozu od středy 25. listopadu 2020

  • SŠ, konzervatoře, VOŠ: Distanční výuka, avšak nově
... Číst dál...
Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

11.11.2020 Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

Provoz mateřských škol

Provoz mateřských škol (včetně mateřských škol a tříd zřízených podle § 16 odst. 9...

Číst dál...

Školství.cz si prohlíží 655 uživatelů