Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

XEVOS Solutions s.r.o. - Ostrava

Aktualizováno: 1. 09. 2020

Pracovní pozice Android / Developer

Místo výkonu práce 28. října 1584 / 281
Hulváky
70900 Ostrava
Okres: Ostrava-město
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda Od 25 000 do 60 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 5
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 10. 2020
Co říká XEVOS Solutions s.r.o. o pozici Místo výkonu práce: Ostrava - centrum 1. kontakt e-mailem: jobs@xevos.eu Náplň práce Android programátor: - Vývoj nativních aplikací pro telefony a tablety - Programování aplikací - Návrh celých řešení ve spolupráci týmem - Práce s GooglePlay - Zkušenosti s aplikacemi Google Požadujeme: - Zkušenosti v oblasti IT a programování - Zkušenosti s publikováním aplikací do GooglePlay - Schopnost samostatné práce - Zápal pro věc, přirozenou motivaci dosáhnout úspěchů - Dobré komunikační a organizační schopnosti - Znalost AJ - Příjemné vystupování, spolehlivost a loajálnost Nabízíme: - motivující finanční ohodnocení - příjemné pracovní prostředí - flexibilní pracovní dobu - sickdays, dle domluvy možnost homeoffice - řadu akcí, školení a certifikací pro osobní i profesní růst - přístup k posledním technologickým novinkám a produktům - neuvěřitelně pohodový a přátelský kolektiv - možnost postupného přebírání kompetencí a přístup k obchodním číslům - multisport karta - firemní výuka angličtiny XEVOS poskytuje komplexní řešení v IT - od systémové integrace, servisu a podpory, přes serverová, síťová a tisková řešení, až po dodávky hardwarového vybavení a vývoj inovativních aplikací. Našimi zákazníky jsou malé společnosti i nadnárodní korporace s rozsáhlou sítí poboček a zastoupení, kterým zajišťujeme mimo jiné profesionální podporu jejich business-critical systémů a aplikací ve všech koutech Česka i v zahraničí. Nástup ihned. www.xevos.eu
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Neurčeno
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt XEVOS Solutions s.r.o.
28. října 1584 / 281
Hulváky
70900 Ostrava
Kontaktní osoba Tereza Lišková
Kontaktní telefon 778 700 147
Kontaktní e-mail jobs@xevos.eu

Místo výkonu práce na mapě

28. října 1584/281, 70900 Ostrava - Hulváky

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci