Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

PILANA Retek a.s. - Hulín

Pracovní pozice Strojní údržbář

Místo výkonu práce 1382
76824 Hulín
Okres: Kroměříž
Požadovaný stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzda 23 000
Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 03. 05. 2021
Co říká PILANA Retek a.s. o pozici pracoviště Hulín - Náplň práce: provádění náhle vzniklých i plánovaných mechanických oprav strojů (brousící a frézovací centra) a dalších strojních zařízení, preventivní kontrola a údržba strojů - Vyučení, práce je vhodná i pro absolventy nebo další osoby bez praxe - zaučení probíhá pod dohledem zkušeného pracovníka, manuální zručnost, chuť se rozvíjet a schopnost samostatné práce (po zaučení) - Výhodou je: vyučení ve strojírenském a příbuzném oboru, zkušenosti s oblsuhou jeřábů a manipulačních vozíků - Zaměstnanecké výhody: 5. týden dovolené, podnikové stravování v areálu, stravenky, nadstrandardní příspěvky za směnnost, příspěvěk na penzijní spoření, pololetní prémie, příspěvek na volnočasové aktivity, finanční odměny při pracovním a životním výročí, firemní akce, hrazené očkování proti chřipce - kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 15:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: novotna@tritcon.cz
Směnnost Dvousměnný provoz
Adresa pro kontakt PILANA Retek a.s.
1382
76824 Hulín
Kontaktní osoba Ing. Tereza Novotná
Kontaktní telefon 573 527 813
Kontaktní e-mail novotna@tritcon.cz

Místo výkonu práce na mapě

Hulín 1382, 76824 Hulín

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 1563 uživatelů