Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

VersaCo s.r.o. - Praha

Přidáno: 13. 04. 2021
Aktualizováno: 14. 04. 2021

Pracovní pozice Asistent/ka prodeje

Místo výkonu práce Freyova 945 / 35
Vysočany
19000 Praha
Okres: Hlavní město Praha
Požadovaný stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzda 22 000
Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 05. 2021 do 30. 04. 2022
Co říká VersaCo s.r.o. o pozici Nově k sobě hledáme asistenta/ku prodeje do papírnictví McPen. Že by tě práce, kde na tebe čeká obsluha zákazníků, odborné poradenství a prodej, práce se zbožím a s pokladnou bavila? Piš si, že se ti v naší skvělé partě zalíbí. Jsme špičkovým papírnictvím, které neustále rozšiřuje své prodejny po celé České republice. Čeká tě rozmanitá práce a nastoupit můžeš ihned. Jaká bude tvoje pracovní náplň? o obsluha zákazníků o odborné poradenství a prodej o doplňování zboží o práce s pokladnou o starost o chod prodejny A co od tebe požadujeme? o komunikativnost o schopnost navázat kontakt se zákazníkem o praxi na obdobné pozici o základní znalost práce na pc o spolehlivost o zodpovědnost o chuť pracovat a učit se novým věcem Co ti na oplátku nabízíme? stravenky ve výši 100 Kč za odpracovanou směnu o zaměstnanecké slevy na nákup o stabilní zaměstnání v rychle se rozvíjející společnosti o příjemný kolektiv pracovní poměr na 1 rok s možností prodloužení Zaujala tě naše nabídka práce? Tak ani minutu neváhej a zašli nám svůj životopis. Možná tě už brzy přivítáme mezi sebou v McPen.
Směnnost Turnusové služby
Adresa pro kontakt VersaCo s.r.o.
Freyova 945 / 35
Vysočany
19000 Praha
Kontaktní osoba Michaela Kroupová
Kontaktní e-mail mkroupova@versaco.cz

Místo výkonu práce na mapě

Freyova 945/35, 19000 Praha - Vysočany

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 537 uživatelů