Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Statutární město Opava - Opava

Pracovní pozice MZDOVÁ/-Ý ÚČETNÍ PERSONÁLNÍHO A MZDOVÉHO ODDĚLENÍ MAGISTRÁTU MĚSTA OPAVY

Místo výkonu práce Horní náměstí 382 / 69
Město
74601 Opava
Okres: Opava
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSV s maturitou
Mzda 19 730
Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 09. 2021
Co říká Statutární město Opava o pozici KO: Bc. Majdanicsová Pavlína, tel.: 553 756 452, e-mail: pavlina.majdanicsova@opava-city.cz Písemnou přihlášku s níže uvedenými materiály zasílejte poštou nebo odevzdejte osobně v podatelně Magistrátu města Opavy na adrese: Magistrát města Opavy, personální a mzdové oddělení, Horní náměstí 69, 746 01 Opava. Na obálku uveďte "Neotvírat, výběrové řízení". Termín ukončení příjmu přihlášek: 30.04.2021. Písemná přihláška k výběrovému řízení musí obsahovat: - přesné označení výběrového řízení - jméno, příjmení a titul uchazeče - datum a místo narození - státní příslušnost uchazeče - místo trvalého pobytu uchazeče - číslo občanského průkazu - kontaktní telefonní číslo, kontaktní e-mail, - datum a podpis uchazeče Požadované doklady: - profesní životopis včetně údajů o odborných znalostech a dovednostech s ohledem na výše uvedené požadavky stanovené Statutárním městem Opava - výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší než 3 měsíce - originál nebo ověřená kopie; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením - ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání (v případě diplomu VŠ i dodatek k diplomu; příp. vysvědčení o státní zkoušce - u diplomů vydaných do konce roku 2005), v případě VOŠ diplom a vysvědčení o absolutoriu) Požadavky stanovené Statutárním městem Opava: - minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou, ekonomického směru výhodou - minimálně tříletá praxe na pozici mzdové účetní - znalost Zákoníku práce zejména v části týkající se odměňování - znalost mzdových zákonů, daňových zákonů a zákonů o nemocenském, zdravotním a sociálním pojištění - orientace v oblasti odměňování zastupitelů dle zákona o obcích výhodou - praxe ve veřejné správě výhodou - dobré komunikační schopnosti, umění jednat s klienty - pečlivost, samostatnost, zodpovědnost, časová flexibilita - výhodou znalost systému GINIS, spisové služby - dobrá znalost práce na PC, znalost mzdového programu FLUX výhodou - znalost práce s datovými schránkami Platové zařazení: platová třída 9, stupeň dle prokázané praxe (Kč 19.730 až 28.920 Kč), v souladu s nařízením vlády č. 341/2017 Sb., v platném znění Bonusy zaměstnavatele: osobní ohodnocení, stravenková karta, benefitní karta, příspěvek na penzijní připojištění, 25 dnů dovolené za rok, 3 dny indispozičního volna
Směnnost Pružná pracovní doba
Adresa pro kontakt Statutární město Opava
Horní náměstí 382 / 69
Město
74601 Opava
Kontaktní osoba Bc. Pavlína Majdanicsová
Kontaktní telefon 553 756 452
Kontaktní e-mail pavlina.majdanicsova@opava-city.cz

Místo výkonu práce na mapě

Horní náměstí 382/69, 74601 Opava - Město

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 878 uživatelů