Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

OSTROJ a.s. - Opava

Pracovní pozice OBCHODNÍK, OBCHODNICE DIVIZE HYDRAULIKA

Místo výkonu práce Těšínská 1586 / 66
Předměstí
74601 Opava
Okres: Opava
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda 30 000
Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 03. 05. 2021
Co říká OSTROJ a.s. o pozici KO: Krybusová Daniela Ing., tel.: 553 872 176, 605 961 560, e-mail: krybusova@ostroj.cz POŽADUJEME: - VŠ/SŠ vzdělání - strojírenské zaměření výhodou - Výborná znalost anglického nebo německého jazyka pro ústní i písemnou komunikaci s klienty podmínkou - Znalost dalšího jazyka velkou výhodou - Výborná znalost práce na PC + MS Office (SAP EP, IFS výhodou) - ŘP sk. B - Orientace ve strojírenských technických výkresech - Výborné komunikační a argumentační schopnosti - Aktivní přístup, samostatnost NABÍZÍME: - Zaměstnání v silné a prosperující společnosti. - 5 týdnů dovolené, závodní stravování, penzijní připojištění. - Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy. MOŽNÝ NÁSTUP: 1. 3. 2021, dohodou. MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Opava NÁPLŇ PRÁCE: - Zpracování analýz kalkulací a nákladů jednotlivých obchodních případů, analýza technických informací. - Koordinace tvorby cen a poskytovaných služeb. - Odpovědnost za realizaci obchodních případů a plnění cílů jakosti. - Odpovědnost za splatnost pohledávek. - Hodnocení ukončených obchodních případů. - Realizace průzkum trhu a ostatních marketingových činností. - Odpovědnost za rozhodnutí o realizaci zakázky. - Absolvuje služební cesty v tuzemsku a zahraničí - Řešení reklamačního řízení. - Realizace úkolů dle návrhu ročního podnikatelského plánu, zodpovědnost za naplnění kapacit.
Směnnost Pružná pracovní doba
Adresa pro kontakt OSTROJ a.s.
Těšínská 1586 / 66
Předměstí
74601 Opava
Kontaktní osoba Ing. Daniela Krybusová
Kontaktní telefon 553 872 176
Kontaktní e-mail krybusova@ostroj.cz

Místo výkonu práce na mapě

Těšínská 1586/66, 74601 Opava - Předměstí

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 592 uživatelů