Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

OSTROJ a.s. - Opava

Pracovní pozice MISTR VÝROBY - LAKOVNA

Místo výkonu práce Těšínská 1586 / 66
Předměstí
74601 Opava
Okres: Opava
Požadovaný stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzda 32 000
Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 03. 05. 2021
Co říká OSTROJ a.s. o pozici KO: Tůmová Lenka Ing., tel.: 553 872 173, Mob. tel.: +420 731 607 906, e-mail: tumova@ostroj.cz POŽADUJEME: - SOU/SŠ vzdělání technického zaměření - Praktická zkušenost s vedením zaměstnanců min. 3 roky podmínkou - Znalost technologie lakování a nátěrových hmot - Znalost práce na PC (MS Office, Outlook, řídící systém SAP/IFS výhodou) - Znalost čtení výkresové dokumentace podmínkou - Výborné komunikační, argumentační a organizační schopnosti - Samostatnost NABÍZÍME: - Zaměstnání v silné a prosperující české společnosti - 5 týdnů dovolené, závodní stravování, příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce v zaměstnaneckém poměru - Další nadstandardní výhody dle platné Kolektivní smlouvy MOŽNÝ NÁSTUP: Ihned, případně dohodou NÁPLŇ PRÁCE: - Zadávání, koordinování a kontrola plnění výrobních úkolů lakovny dle plánu výroby - Sledování naplnění kapacit lakovny - Kontrola termínové plnění zakázek - Provádění vyhledávání a řízení rizik BOZP - Evidence spotřeby nářadí, přípravků a materiálů - Evidence oprav výrobních zařízení - Odpovědnost za dodržování technologických postupů - Vedení evidence pracovní směny, plánování směn - Kontrola dodržování ZP, pracovního řádu a ostatních vnitřních směrnic
Směnnost Jednosměnný provoz
Adresa pro kontakt OSTROJ a.s.
Těšínská 1586 / 66
Předměstí
74601 Opava
Kontaktní osoba Ing. Lenka Tůmová
Kontaktní telefon 553 872 173
Kontaktní e-mail tumova@ostroj.cz

Místo výkonu práce na mapě

Těšínská 1586/66, 74601 Opava - Předměstí

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 609 uživatelů