Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

DENSO Czech s.r.o. - Zruč nad Sázavou

Pracovní pozice Zástupce mistra skladu

Místo výkonu práce Modrá 1080
28522 Zruč nad Sázavou
Okres: Kutná Hora
Požadovaný stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzda 28 500
Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 04. 2021
Co říká DENSO Czech s.r.o. o pozici Co bude náplní práce? Spolupráce s mistrem skladu na řízení týmu operátorů, zástup mistra v jeho nepřítomnosti. Kontrola dodržování BOZP, kontrola a dodržování zásad FI-FO ve skladovém hospodářství. Kontrola a potvrzení dovozních dokumentů, zápis a evidence případných odchylek. Spolupráce s oddělením vstupní kontroly. Vykládka/nakládka materiálu a obalů, zaskladnění/vyskladnění nakupovaných dílů. Průběžná kontrola stavu materiálu v regálu a hlášení případných odchylek nadřízenému. Zaskladnění/vyskladnění dílů v DCI systému, zásobování přebalovacích linek. Požadujeme: znalost MS Office (Excel, Word), prokazatelná zkušenost s prací v logistice – řízení VZV, řízení týmu cca 5 osob, znalost metod FIFO, Kaizen, 5 S, BOZP, zkušenost s prací ve WMS (práce se skenerem), samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, zájem o vykonávanou práci, dobré komunikační a organizační schopnosti, ochotu pracovat ve třísměnném provozu, znalost anglického nebo jiného cizího jazyka výhodou. Co Vám můžeme nabídnout? Zajímavou práci v automobilovém průmyslu. Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu. Týmovou a přátelskou atmosféru. Měsíční příspěvek do Cafeterie. Měsíční Flexi bonus (osobní ohodnocení). Příspěvek za docházku. Příspěvek za obsluhu VZV. Peněžní bonus a navyšování platu dle ročního hodnocení. Dovolenou navíc za odpracované roky. Bezplatné odborné vzdělávání. Dotované závodní stravování a další benefity.
Směnnost Třísměnný provoz
Adresa pro kontakt DENSO Czech s.r.o.
Modrá 1080
28522 Zruč nad Sázavou
Kontaktní osoba Radka Kovářová
Kontaktní telefon 327 533 723
Kontaktní e-mail prace@denso.cz

Místo výkonu práce na mapě

Modrá 1080, 28522 Zruč nad Sázavou

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 872 uživatelů