Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Panorama Golf Resort s.r.o. - Kácov

Pracovní pozice Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních

Místo výkonu práce 34
Zliv
28522 Kácov
Okres: Kutná Hora
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSV s maturitou
Mzda 20 000
Počet volných míst 2
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 04. 2021
Co říká Panorama Golf Resort s.r.o. o pozici Sháníme spolehlivé uchazeče/uchazečky, s čistým trestním rejstříkem na pozici recepční. Požadavkem je přijemné vystupování, ovládat počítač alespoň na uživatelské úrovni, ochota se naučit chodu recepci, alespoň základní znalost angličtiny, druhý jazyk je výhodou. Osmihodinové směny jsou plánované dle dohody s vedoucí recepce, od 7:00 do 14:00 a od 14:00 do 22:00 Obsahem práce je odbavování návštěvníků resortu (golfistů a hotelových hostů) v recepčním systému, vyřizování telefonátů a emailů, drobná administrativa, pomoc hostům, z části komunikace s promotéry pořádaných akcí a managementem resortu, prodej drobného zboží. Nabízíme přátelské prostředí v mladém kolektivu, v moderních prostorách klubovny golfového hřiště. Možnost naučit se chodu recepce 5ti hvězdičkového hotelu, získat základy golfové etikety, odkoukat základy z organizace společenských akcí. Zaměstnanecké výhody: sportovní vyžití včetně lekcí golfu, dovolená 4 týdny za kalendářní rok, zaměstnanecké slevy do restaurace, možnost školení, možný nocleh v areálu resortu. V případě zájmu volejte kdykoliv, pište na uvedený email, případně se dostavte osobně.
Směnnost Třísměnný provoz
Adresa pro kontakt Panorama Golf Resort s.r.o.
34
Zliv
28522 Kácov
Kontaktní osoba Dorota Hrubešová
Kontaktní telefon 702 664 704
Kontaktní e-mail dorotoa.hrubesova@panoramagolf.cz

Místo výkonu práce na mapě

Zliv 34, 28522 Kácov - Zliv

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 817 uživatelů