Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Panorama Golf Resort s.r.o. - Kácov

Pracovní pozice Pokojská

Místo výkonu práce 34
Zliv
28522 Kácov
Okres: Kutná Hora
Požadovaný stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzda 19 000
Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 04. 2021
Co říká Panorama Golf Resort s.r.o. o pozici Hledáme spolehlivou pokojskou s čistým trestním rejstříkem a smyslem pro pořádek. Předešlé zkušenosti nejsou podmínkou, ale jsou vítány. Náplň práce obnáší úklid hotelových pokojů a společných prostor klubovny. Směny rozděleny na krátký-dlouhý týden nebo dle domluvy s nadřízeným. Směna pracuje od 7:00 do 19:00 ve čtyřčlených týmech. Nabízíme práci v přátelském kolektivu, v moderních prostorech klubovny a hotelu, možnost nahlédnout do fungování běžného hotelového chodu a naučit se standartům 5ti hvězdičkového hotelu. Zaměstnanecké výhody: sportovní vyžití včetně lekcí golfu, dovolená 4 týdny za kalendářní rok, zaměstnanecké slevy do restaurace, možnost školení, možný nocleh v areálu resortu. V případě zájmu volejte kdykoliv, pište na uvedený email, případně se dostavte osobně.
Směnnost Dvousměnný provoz
Adresa pro kontakt Panorama Golf Resort s.r.o.
34
Zliv
28522 Kácov
Kontaktní osoba Dorota Hrubešová
Kontaktní telefon 702 664 704
Kontaktní e-mail dorotoa.hrubesova@panoramagolf.cz

Místo výkonu práce na mapě

Zliv 34, 28522 Kácov - Zliv

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 694 uživatelů