Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Panorama Golf Resort s.r.o. - Kácov

Pracovní pozice Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Místo výkonu práce 34
Zliv
28522 Kácov
Okres: Kutná Hora
Požadovaný stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzda 20 000
Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 04. 2021
Co říká Panorama Golf Resort s.r.o. o pozici Hledáme spolehlivého kuchaře/kuchařku s čistým trestním rejstříkem. Zkušenosti z kuchyní jsou nutné, vyučení je výhodou. Práce ve dvou směnách na krátký-dlouhý týden nebo dle domluvy s šéfkuchařem. Náplní práce je příprava a výdej studených/teplých jídel dle schopností uchazeče a požadavku vedoucího šéfkuchaře. Nabízíme práci v přátelském mladém kolektivu, v moderní nadstandartně vybavené kuchyni. Možnost naučit se nové postupy přípravy jídel a servírování pokrmů, odpovídajících 5ti hvězdičkovému hotelu. Zaměstnanecké výhody: sportovní vyžití včetně lekcí golfu, dovolená 4 týdny za kalendářní rok, zaměstnanecké slevy do restaurace, možnost školení, možný nocleh v areálu resortu. V případě zájmu volejte kdykoliv, pište na uvedený email, případně se dostavte osobně.
Směnnost Dvousměnný provoz
Adresa pro kontakt Panorama Golf Resort s.r.o.
34
Zliv
28522 Kácov
Kontaktní osoba Michal Zíma
Kontaktní telefon 739 421 979
Kontaktní e-mail chef@panoramagolf.cz

Místo výkonu práce na mapě

Zliv 34, 28522 Kácov - Zliv

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 501 uživatelů