Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

CUTTER Systems spol. s r.o. - Prostějov

Pracovní pozice VÝVOJÁŘ/VÝVOJÁŘKA FIRMWARE A HARDWARE

Místo výkonu práce Milíčova 2530 / 26
79601 Prostějov
Okres: Prostějov
Požadovaný stupeň vzdělání Vyšší odborné
Mzda 31 000
Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 05. 2021
Co říká CUTTER Systems spol. s r.o. o pozici Životopisy zasílejte na e-mail prace@cutter.cz. Více informací poskytne pan Králíček, tel.: 582 332 029 (volat Po-Pá 7:00-16:00 hod.). Pracovní doba: Po-Pá 7:00-15:30 hod. (možné se na pracovní době domluvit). Pracoviště: Milíčova 26 Prostějov. Požadujeme: vysokoškolské vzdělání elektro, spolehlivost, týmová spolupráce, aktivní přístup k řešení problémů, orientace v elektrických schématech a znalost součástek, programování v jazyce C/C++ pro mikrokontroléry (výhodou zkušenost s ARM od výrobců NXP, Microchip, Nordic, STM, Atmel), zkušenosti s SVN, GIT, 3D tisk, Redmine, Wiki výhodou, znalost angličtiny, čtení technických dokumentací, řidičský průkaz sk. B. Nabízíme: prostor realizovat vlastní nápady a řešení v perspektivní společnosti, možnost práce z domova, hrazená školení, vzdělávání v pracovní době, služební notebook a telefon, mladý a kreativní tým technologických nadšenců, možnost dalšího osobního rozvoje, stravenky, firemní akce, teambuilding.
Směnnost Jednosměnný provoz
Adresa pro kontakt CUTTER Systems spol. s r.o.
Milíčova 2530 / 26
79601 Prostějov
Kontaktní osoba Martin Králíček
Kontaktní telefon 582 332 029
Kontaktní e-mail prace@cutter.cz

Místo výkonu práce na mapě

Milíčova 2530/26, 79601 Prostějov

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 952 uživatelů