Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Sdružení TULIPAN, z.s. - Prostějov

Pracovní pozice KOORDINÁTOR/KOORDINÁTORKA ÚKLIDU

Místo výkonu práce Prostějov
Okres: Prostějov
Požadovaný stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzda 7 000
Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 05. 2021 do 31. 10. 2021
Co říká Sdružení TULIPAN, z.s. o pozici VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. Kontaktní osoba, paní Dlabolová, tel.: 776 791 871, e-mail: dlabolova@sdruzenitulipan.cz. Pracovní doba: Po, St - od 17:00 hod., Út, Čt, Pá - od 15:00 hod. Pracoviště: nám. Spojenců 2632/13 Prostějov. Požadujeme: komunikační, organizační a orientační schopnosti, pečlivost, důslednost, proaktivní přístup, časovou flexibilitu s ohledem na splnění zakázek, schopnost samostatné práce, odpovědnost, empatii, vlídnost, schopnost jednat s klientem se zdravotním znevýhodněním, uživatelskou znalost práce na PC (word, excel, gmail), řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič). Náplň práce: koordinace týmu zaměstnanců při realizaci úklidových prací, odpovědnost za dodržení termínů a kvality prováděných prací, výpomoc při zajištění personálního obsazení zakázek, zaškolování nových pracovníků, sledování komunikačního systému (helpdesk s nutností zajištění reakce), zajištění doplňování čistících prostředků, technických prostředků, spotřebního materiálu na zakázkách, možnost výpomoci při zajištění zakázky, komunikace se zákazníky a dodavateli, plánování a vykazování vlastní práce a práce týmu prostřednictvím PC. Nabízíme: podporu kanceláře.
Směnnost Jednosměnný provoz
Adresa pro kontakt Sdružení TULIPAN, z.s.
Prostějov
Kontaktní osoba Ing. Klára Dlabolová
Kontaktní telefon 776 791 871
Kontaktní e-mail dlabolova@sdruzenitulipan.cz

Místo výkonu práce na mapě

56501 Choceň

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 876 uživatelů