Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. - Opava

Přidáno: 13. 04. 2021
Aktualizováno: 13. 04. 2021

Pracovní pozice OSOBNÍ ASISTENT-KA - PRACOVNÍK/PRACOVNICE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH

Místo výkonu práce Liptovská 1045 / 21
Kylešovice
74706 Opava
Okres: Opava
Co od Vás Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. požaduje Dovednosti: Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B (výhodou)
Požadovaný stupeň vzdělání Základní + praktická škola
Mzda Od 21 000 do 27 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 03. 05. 2021
Co říká Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s. o pozici * KO: Slaninová Dagmar, životopis s motivačním dopisem zašlete na e-mail: czp.opava@czp-msk.cz. Pohovory se zájemci budou realizovány průběžně. Zasláním materiálů o své osobě zájemce souhlasí s uchováním svých osobních údajů. Požadavky: - odborná způsobilost dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách - časová flexibilita - pozitivní vztah k lidem - samostatnost, spolehlivost, tolerance - schopnost pozitivního myšlení a kontroly nad projevy vlastních emocí - trestní bezúhonnost - zdravotní způsobilost - ŘP sk. B výhodou. Pracovní úvazek plný či zkrácený (0,5 -1), nepravidelná pracovní doba: Po - Pá + 1 víkend v měsíci, pracoviště Opava a okolí, nástup dle dohody. Po zkušební době: osobní příplatek, odměny, stravenky, telefonní tarif, 5 dnů dovolené navíc po 1 roce v zaměstnaneckém poměru. Hlavní pracovní náplň: Pomoc osobám se zdravotním postižením a seniorům se zvládáním každodenních důležitých úkonů: - pomoc nebo podpora při přípravě i podávání stravy, - pomoc nebo podpora při oblékání a svlékání včetně, - pomoc nebo podpora při samostatném pohybu ve vnitřním i vnějším prostoru, - pomoc nebo podpora při přenosu na lůžko, na vozík, - pomoc nebo podpora při úkonech osobní hygieny, - pomoc nebo podpora s úklidem a údržbou domácnosti, nákupy, - doprovázení uživatele do školského zařízení, zaměstnání, k lékaři, - pomoc při vyřizování běžných záležitostí, - a další činnosti dle vyhlášky MPSV č. 505/2006 Sb., kterou se provádějí některá ustanovení zákona o sociálních službách.
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Pracovní poměr - zkrácený úvazek
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Absolventy
Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Centrum pro zdravotně postižené Moravskoslezského kraje o.p.s.
Liptovská 1045 / 21
Kylešovice
74706 Opava
Kontaktní osoba Dagmar Slaninová
Kontaktní telefon 553 734 109
Kontaktní e-mail czp.opava@czp-msk.cz

Místo výkonu práce na mapě

Liptovská 1045/21, 74706 Opava - Kylešovice

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 639 uživatelů