Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

PressMetal - CZ, spol. s r. o. - Třinec

Pracovní pozice VEDOUCÍ LOGISTIKY

Jaké výhody nabízíme: Podnikové stravování
Dovolená navíc
Zvláštní prémie (kvartální odměny)
Jiné výhody (příspěvek na penzijní připojištění, )
Místo výkonu práce 138
Staré Město
73961 Třinec
Okres: Frýdek-Místek
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda Od 25 000 do 35 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 03. 2021
Co říká PressMetal - CZ, spol. s r. o. o pozici Aktualizace 3. 2. 2021 Požadujeme - min. SŠ vzdělání strojního směru, min. 2 roky zkušenosti v oblasti logistiky a skladu, případně strojní výroby a automatizace, odolnost vůči stresovým situacím, samostatnost a schopnost pracovat v týmu, spolehlivost, zodpovědnost, důslednost, flexibilita. Výhodou - znalost postupů FIFO, PPAP/PPF, APQP, FMEA, OEE, Kaizen, Karban, schopnost čtení technické a výkresové dokumentace, zkušenosti v oblasti automotive. Náplň práce - zodpovědnost za organizační a personální zajištění chodu skladu pro zajištění plynulosti výroby, zodpovědnost za plánování výrobních zakázek a spolupráce při koordinaci realizace zakázek dle objednávek a smluvních požadavků zákazníka, zodpovědnost za včasnou a správnou expedici výrobků k zákazníkovi, zodpovědnost za dodržování bezpečnosti práce na pracovišti, zajištění hodnocení, motivace a rozvoje podřízených zaměstnanců (tým cca 5 lidí), provádění hodnocení výrobní kapacity, podávání návrhů ke zlepšování procesu logistiky a skladu, zvyšování produktivity práce a technologického vybavení, spolupráce při zavádění nových projektů do sériové výroby, report vedení a komunikace se zákazníky na úrovni logistiky. Nástup možný ihned, výše mzdy dle kvalifikace, praxe a výsledků, motivační odměny nebo růst mzdy za vlastní iniciativu při rozvoji svých znalostí a dovedností v rámci pracovní pozice. Životopis zaslat na e-mailovou adresu: chmielova@pressmetal.cz Pracoviště: Třinec
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt PressMetal - CZ, spol. s r. o.
138
Staré Město
73961 Třinec
Kontaktní osoba Andrea Chmielová
Kontaktní telefon 602 132 842
Kontaktní e-mail chmielova@pressmetal.cz

Místo výkonu práce na mapě

Staré Město 138, 73961 Třinec - Staré Město

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 1217 uživatelů