Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o. - Trutnov

Aktualizováno: 24. 02. 2021

Pracovní pozice Operátor - operátorka SMT

Místo výkonu práce Tovární 10
Horní Staré Město
54101 Trutnov
Okres: Trutnov
Požadovaný stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzda Od 109 Kč/hod.

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 03. 2021
Co říká Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o. o pozici OPERÁTOR - OPERÁTORKA SMT Váš úkol: V této pozici budete zodpovědný/-á za elektromechanické práce při výrobě osazených plošných spojů SMT, dodržování technologického postupu, plnění stanovených termínů a výkonových norem v požadované kvalitě. Máte tyto předpoklady? . SOU/SŠ vzdělání v oboru elektro . Min. 1 rok praxe ve výrobě plošných spojů . Znalost problematicky strojního a ručního pájení se smyslem pro kvalitu a přesnost . Velmi dobrá manuální zručnost a orientace v technické dokumentaci . Obsluha PC a strojních zařízení linky SMT . Ochota pracovat na směny ranní/odpolední . Spolehlivost . Zodpovědnost Co nabízíme? • Stabilní pozice v profesionálním a inovačním prostředí • Atraktivní mzdové ohodnocení • 28 dnů dovolené pro rok 2021 • Vzdělávací příležitosti – jazykové kurzy, kurzy pájených spojů dle normy IPC-A-610 • Příspěvek 1.500,- po odpracovaném roce na penzijní připojištění • 55% příspěvek na stravu • 1.500,- měsíční odměna za spolehlivou docházku • až 5.000,-Kč jednorázový roční příspěvek pro rok 2021 vázaný na splnění definovaného cíle • 12.000,- roční příspěvek na sportovní, zdravotní a kulturní aktivity • Příspěvek až 4.000,- ročně na dětské aktivity Je pro Vás pozice zajímavá? Zašlete co nejdříve motivační dopis a Váš životopis na email: jobs@cz.pepperl-fuchs.com Těšíme se již nyní na Váši žádost o zaměstnání!
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Pepperl + Fuchs Manufacturing s.r.o.
Tovární 10
Horní Staré Město
54101 Trutnov
Kontaktní osoba Kontakt
Kontaktní telefon 494771312
Kontaktní e-mail jobs@cz.pepperl-fuchs.com

Místo výkonu práce na mapě

Tovární 10, 54101 Trutnov - Horní Staré Město

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 790 uživatelů