Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Penny Market s.r.o. - Klášterec nad Ohří

Pracovní pozice Zástupce vedoucího prodejny

Místo výkonu práce Osvobozená 695
Miřetice u Klášterce nad Ohří
43151 Klášterec nad Ohří
Okres: Chomutov
Požadovaný stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzda Od 28 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 03. 2021
Co říká Penny Market s.r.o. o pozici V případě volat na tel.č.: 728 581 274 v době PO-PA od 8,00 - 16,00 hod. a domluvit pohovor Místo výkonu práce - Klášterec nad Ohří Náplň práce: o budete odpovědná/ý za svěřenou prodejnu v době nepřítomnosti vedoucí/ho prodejny, o objednáte zboží a zajistíte jeho správné umístění na prodejně, o zodpovídáte za kvalitu a čerstvost zboží pro naše zákazníky, o budete se podílet na zaškolení nových kolegů, o budete obsluhovat zákazníky na pokladně a často s nimi komunikovat. Co od vás potřebujeme? - praxe v obchodu min. 1 rok - vstřícné a příjemné chování, - schopnost vést a motivovat tým, - rychlé a správné reakce na potřeby zákazníků, - spolehlivost a zodpovědnost, - základní znalost práce na PC, - SŠ vzdělání (maturita/výuční list), - schopnost pracovat na ranní a odpolední směny (ranní směny začínají v 5:00, odpolední směny končí v 21:30) - schopnost pracovat o víkendech (1 víkend v měsíci volný) Nabízíme - bonusy/prémie, příplatek za práci v neděli 30%, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, vánoční poukázky ve výši 2000Kč, vzdělávací kurzy, školení, kafetérie, občerstvení na pracovišti, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, příspěvek na vzdělání
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Dvousměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Penny Market s.r.o.
Osvobozená 695
Miřetice u Klášterce nad Ohří
43151 Klášterec nad Ohří
Kontaktní osoba Vilma Šabachová
Kontaktní telefon 728 581 274
Kontaktní e-mail nabor@penny.cz

Místo výkonu práce na mapě

Osvobozená 695, 43151 Klášterec nad Ohří - Miřetice u Klášterce nad Ohří

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web, znovu se spojte se svými spolužáky a obnovte dávná přátelství. Sdílejte zážitky a fotografie, pište články, diskutujte a plánujte společné akce. Posílejte si zprávy a zůstaňte ve spojení. Přečtěte si, jak to funguje.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Nabídka práce a volných míst v okolí

Rychle najít práci v okolí

Staňte se fanoušky spolužáků.

Školství.cz si prohlíží 1069 uživatelů