Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Tieto Czech Support Services s.r.o. - Brno

Přidáno: 12. 01. 2021
Aktualizováno dnes

Pracovní pozice SW Developer

Místo výkonu práce Londýnské náměstí 886 / 4
Štýřice
63900 Brno
Okres: Brno-město
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda Od 40 000 do 75 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 5
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 02. 2021
Co říká Tieto Czech Support Services s.r.o. o pozici Kontakt telefonicky 731552761 Budujeme nové týmy pro naše globální Telco zákazníky, kteří sídlí hlavně v severských zemích. Typické assigmenty jsou blízko k oblasti telco/datového centra. Naši Automation inženýři pracují d developmentem na zajišťování a automatizace kritických funkcí datového centra v různých vrstvách Co budeš mít na starosti: Můžeš být součástí nové cloudové native transformace našich zákazníků související s 5G technologiemi, kontejnerizací a virtualizací. Datová centra jsou obvykle postavena na cutting edge serverech, switches a úložištích. V Operation roli budeš v našem týmu důležitou částí, která se bude starat o to, aby naše zařízení bylo aktuální, konfigurace sítové topologie, vytváření poolu virtual compute, úložných a síťových prostředků. Orchestrace je obvykle uspořádána přes platformy OpenStack nebo Kubernetes. Budete úzce spolupracovat s vývojáři a inženýry DevOps a pomáhat jim s automatizací různých úkolů. Co od Tebe očekáváme: Linux administračí dovednosti RestAPIs dobré znalosti síťování (TCP/IP) troubleshooting HW provisioning and monitoring practical experience nějaké zkušenosti se skriptováním/ automatizací Výhodou bude: DevOps automatizace: python, git/gerrit, CI (jenkins), testování, ansible technologie kontejnerizace (např. docker, k8s) virtualizační technologie (např. libvirt, kvm) znalost Openstacku Nexenta storage, Extreme switches, Pluribus, Juniper, Netvisor Co nabízíme my: v první řadě super kolektiv, fajn managery a skvělou severskou firemní kulturu smlouva na dobu neurčitou home office, flexibilní pracovní doba -work-life balance u nás není jen pojem možnost osobního rozvoje, spolupráce se špičkami ve firmě, se zahraničními kolegy, tréninky a certifikace, práce s nejnovějšími technologiemi nápoje a ovoce na pracovišti zdarma Cafeteria benefity -sauna, zaplacení dovolené, nákup vitamínů nebo třeba kurz paraglidingu další interní benefity (týden dovolené navíc, stravenky, penzijní a životní připojištění, životní jubilea, apod. Multisport karta Meal vouchers, cafeteria system, free parking,flexible working hours, home office and many others Souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Absolventy
Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Tieto Czech Support Services s.r.o.
Londýnské náměstí 886 / 4
Štýřice
63900 Brno
Kontaktní osoba Alexandra Bulířová
Kontaktní e-mail alexandra.bulirova@tieto.com

Místo výkonu práce na mapě

Londýnské náměstí 886/4, 63900 Brno - Štýřice

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení. Najděte si skvělou práci nebo brigádu.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

rychle najít práci v okolí

Rychle najít práci v okolí

Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

22.11.2020 Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

Novinky v provozu od středy 25. listopadu 2020

  • SŠ, konzervatoře, VOŠ: Distanční výuka, avšak nově
... Číst dál...
Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

11.11.2020 Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

Provoz mateřských škol

Provoz mateřských škol (včetně mateřských škol a tříd zřízených podle § 16 odst. 9...

Číst dál...

Školství.cz si prohlíží 905 uživatelů