Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Auto GARAGE s.r.o. - Bohušovice nad Ohří

Přidáno: 8. 01. 2021
Aktualizováno: 8. 01. 2021

Pracovní pozice autoklempíř/ka

Místo výkonu práce Masarykova 4
41156 Bohušovice nad Ohří
Okres: Litoměřice
Požadovaný stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzda Od 30 000 do 33 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 08. 01. 2021 do 07. 01. 2022
Co říká Auto GARAGE s.r.o. o pozici Pracovní náplň: - zaměstnanec zajišťuje úkoly na úseku kontrolní činnosti, krizového řízení, bezpečnosti práce a požární ochrany. - organizuje opatření k zajištění protipožární ochrany a maximální bezpečnosti a ochrany zdraví při práci a zdravotní nezávadnosti práce - zabezpečuje vypracování potřebných předpisů o BOZP a PO na pracovištích - zajišťuje styk s příslušnými orgány pro BOZP a PO - zajišťuje vyřízení stížností a oznámení zaměstnanců - prověřuje plnění zákonných i podnikových předpisů a směrnic a kontroluje jejich dodržování - zajišťuje kategorizaci prací na svém úseku - zabezpečuje správu budov a inventáře včetně správy obytných budov, zajišťuje provádění nutných oprav a rekonstrukcí. - organizuje spisovou službu - provádí další odborné práce na úseku hospodářské správy. (ostraha, úklid, závodní stravování apod.), Požadujeme: - SŠ vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví nebo strojírenství - znalost legislativy bezpečnosti práce, ergonomie, ČSN související s prací kontrolovaných pracovišť - legislativa v oblasti pracovních úrazů a nemocí z povolání, pracovního prostředí a pracovních podmínek, metody identifikace, posuzování a hodnocení rizik práce. - znalost legislativy požární ochrany, požární prevence, zabezpečování PO na pracovištích. - pokročilá znalost práce na PC v Microsoft Office, uživatelská znalost práce na PC ve zpracování fotodokumentace - ekonomické a právní povědomí. Certifikáty, oprávnění, zkoušky: BOZP - Osvědčení osoby odborně způsobilé k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti BOZP dle § 9, zákona 309/2006 Sb. PO - Osvědčení osoby odborně způsobilé k plnění úkolů v PO dle § 11, odst. 1 nebo 2, zákona č. 133/1985 Sb. ve znění pozdějších předpisů. Řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič. - Předpokládaný nástup 03/2021, nebo po vzájemné dohodě - Výhledově možnost práce na dobu neurčitou Způsob prvního kontaktu: e-mailem či telefonicky Po- Pá od 8.00 - 15.00 hod.
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Auto GARAGE s.r.o.
Masarykova 4
41156 Bohušovice nad Ohří
Kontaktní osoba Bc. Petr Kohout DiS.
Kontaktní telefon 725 505 495
Kontaktní e-mail personalni@raeder-falge.cz

Místo výkonu práce na mapě

Masarykova 4, 41156 Bohušovice nad Ohří

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení. Najděte si skvělou práci nebo brigádu.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

rychle najít práci v okolí

Rychle najít práci v okolí

Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

22.11.2020 Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

Novinky v provozu od středy 25. listopadu 2020

  • SŠ, konzervatoře, VOŠ: Distanční výuka, avšak nově
... Číst dál...
Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

11.11.2020 Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

Provoz mateřských škol

Provoz mateřských škol (včetně mateřských škol a tříd zřízených podle § 16 odst. 9...

Číst dál...

Školství.cz si prohlíží 405 uživatelů