Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

Statutární město Brno - Brno

Pracovní pozice Agenda související s životním prostředím, údržbou veřejné zeleně a zajišťováním záborů

Místo výkonu práce náměstí 28. dubna 145 / 60
Bystrc
63500 Brno
Okres: Brno-město
Požadovaný stupeň vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Mzda Od 19 730 do 28 920 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 03. 2021
Co říká Statutární město Brno o pozici Předpoklady pro vznik pracovního poměru " státní občanství ČR, u cizích státních příslušníků trvalý pobyt v ČR, " dosažení hranice 18 let a způsobilost k právním úkonům, " bezúhonnost (za bezúhonnou se nepovažuje fyzická osoba, která byla pravomocně odsouzena pro trestný čin spáchaný úmyslně nebo pro trestný čin spáchaný z nedbalosti zajednání související s výkonem veřejné správy, pokud se podle zákona na tuto osobu nehledí, jako by nebyla odsouzena), " dobrá znalost českého jazyka. " Splnění předpokladů pro výkon správních činností stanovených zvláštními právními předpisy - např. vyhláška č. 512/2002 Sb. (doloží se kopií dokladů o složení zkoušek zvláštní odborné způsobilosti nebo je třeba zkoušku složit do 18 měsíců od jmenování do funkce). Požadavky " VŠ nebo SŠ vzdělání se zaměřením na technické obory nebo zahradnictví čí zemědělství, " znalost a orientace v problematice péče o životní prostředí, dendrologie, údržby veřejné zeleně, " fyzickou zdatnost, " znalost práce na PC, " řidičský průkaz sk. B, " časovou flexibilitu, " odolnost vůči psychosociálnímu zatížení " praxe ve veřejné správě a zkušenosti se zadáváním veřejných zakázek jsou výhodou, jakož i znalost místních poměrů a zkouška zvláštní odborné způsobilosti (zejména v hospodaření s odpady). Náležitosti písemné přihlášky " jméno, příjmení a titul uchazeče, " datum a místo narození uchazeče, " státní příslušnost uchazeče, " místo trvalého pobytu uchazeče, " číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu, jde-li o cizího státního příslušníka, " datum a podpis uchazeče. Povinné přílohy k přihlášce " životopis s údaji o dosavadních zaměstnáních a odborných znalostech a dovednostech, " výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší tří měsíců, u cizích státních příslušníků obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem, pokud domovský stát takový doklad nevydá, čestné prohlášení, " ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání. Adresa pro příjem přihlášek Úřad městské části Brno-Bystrc, nám. 28.dubna 60, 635 00 Brno Přihlášky zasílejte se všemi náležitostmi a přílohami. Zaměstnanecké výhody: 25 dnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na aktivity z FKSP
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Pružná pracovní doba
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt Statutární město Brno
náměstí 28. dubna 145 / 60
Bystrc
63500 Brno
Kontaktní osoba Ing. Radek Bárta
Kontaktní telefon 603 872 978
Kontaktní e-mail barta@bystrc.cz

Místo výkonu práce na mapě

náměstí 28. dubna 145/60, 63500 Brno - Bystrc

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení. Najděte si skvělou práci nebo brigádu.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

rychle najít práci v okolí

Rychle najít práci v okolí

Gaudeamus 2021 on-line - Vyberte si tu nejlepší vysokou školu

19.01.2021 Gaudeamus 2021 on-line - Vyberte si tu nejlepší vysokou školu

Online EVROPSKÝ VELETRH POMATURITNÍHO A CELOŽIVOTNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ Gaudeamus nabízí výběr té...

Číst dál...
Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

22.11.2020 Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

Novinky v provozu od středy 25. listopadu 2020

  • SŠ, konzervatoře, VOŠ: Distanční výuka, avšak nově
... Číst dál...

Školství.cz si prohlíží 1325 uživatelů