Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

CLASSIC Oil s.r.o. - Buštěhrad

Aktualizováno: 22. 12. 2020

Pracovní pozice Chemik - výzkumný a kontrolní pracovník

Místo výkonu práce Třinecká 1124
27343 Buštěhrad
Okres: Kladno
Požadovaný stupeň vzdělání VŠ magisterské
Mzda Od 40 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 01. 2021
Co říká CLASSIC Oil s.r.o. o pozici Požadavky: - minimální stupeň vzdělání: Vysokoškolské chemické, střední škola chemická - znalost práce na PC – Word, Excel, Outlook, Google - ŘP skup. B - znalost AJ nebo NJ min. pasivně (psaní, překlad textu, tvorba dokumentu) - základní orientace v chemické legislativě a systému jakosti ISO - dobré komunikační a prezentační dovednosti - ochota převzít zodpovědnost a obhájit výsledky práce - schopnost řídit a úkolovat lidi, delegování práce na laborantky. Náplň práce: - spolupráce na řešení vývojových úkolů a inovací receptur produktů - dohled nad vstupní kontrolou materiálů a výstupní kontrolou produktů - zkoušení náhrad surovin ve směsích, hledání nových analytických metod pro kontrolu produktů - tvorba specifikací a po zaškolení i bezpečnostních listů vlastních produktů firmy - zajišťování plnění chemické legislativy vztahující se na produkty podniku: látky a směsi, ochrana ovzduší, vod atd. - spolupráce s obchodním úsekem na poradenství zákazníkům, aplikacích produktů a tvorbě reklamních materiálů (letáky, texty etiket, manuály atd.) - odpadové hospodářství (bilance tvorby odpadů ve firmě, evidence, ohlašování atd.) - technologický dohled nad provozem unikátní recyklační linky v oboru i v Evropě. Nabízíme: - zaměstnání v kolektivu rodinné firmy menší velikosti (<30 zaměstnanců) - práce v nové laboratoři vybavené špičkovými přístroji (stanovení tepelné vodivosti a kapacity, plynový chromatograf, automatický hustoměr a viskozimetr...) - podíl na vývoji nejmodernějších produktů v oboru subvencovaných dotačními programy - možnost dalšího vzdělávání a osobnostního rozvoje - prostor pro uplatnění vlastních nápadů a přístupu - balíček zaměstnanecký benefitů (příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené). Směnnovost: jednosměnný provoz. Pracovní poměr a nástup možný ihned. V případě zájmu zašlete váš životopis e-mailem na výše uvedený kontakt. V případě zájmu o pozici zašlete váš životopis e-mailem.
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro Zdravé osoby
Adresa pro kontakt CLASSIC Oil s.r.o.
Třinecká 1124
27343 Buštěhrad
Kontaktní osoba Ing. Ph.D. Jan Skolil
Kontaktní e-mail jskolil@classic-oil.cz

Místo výkonu práce na mapě

Třinecká 1124, 27343 Buštěhrad

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení. Najděte si skvělou práci nebo brigádu.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

rychle najít práci v okolí

Rychle najít práci v okolí

Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

22.11.2020 Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

Novinky v provozu od středy 25. listopadu 2020

  • SŠ, konzervatoře, VOŠ: Distanční výuka, avšak nově
... Číst dál...
Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

11.11.2020 Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

Provoz mateřských škol

Provoz mateřských škol (včetně mateřských škol a tříd zřízených podle § 16 odst. 9...

Číst dál...

Školství.cz si prohlíží 1109 uživatelů