Školství.cz a SpolužáciŠkolství.cz

Chcete pracovat blízko svého domova? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

Rychle najít práci v okolí

SMERO, spol. s r.o. - Rajhrad

Pracovní pozice Asistent/ka produktového oddělení

Místo výkonu práce Stará pošta 980
66461 Rajhrad
Okres: Brno-venkov
Požadovaný stupeň vzdělání Střední odborné (vyučen)
Mzda Od 20 000 do 22 000 Kč/měsíc

Najít práci v blízkém okolí
Výpočet čisté mzdy

Počet volných míst 1
Doba trvání / zahájení práce Od 01. 02. 2021
Co říká SMERO, spol. s r.o. o pozici První kontakt: e-mailem (životopis a motivační dopis zašlete na e-mail prokesova.l@smero.cz, kontaktní osoba: Lenka Prokešová) Pouze pro OZP / OZZ Asistent/ka produktového oddělení ? Rajhrad Jmenujeme se SMERO a jsme velkoobchod s kancelářskými potřebami. Náš svět ale netvoří jen tužky, izolepy a kancelářský nábytek. Nejdůležitější jsou pro nás zákazníci a jejich příběhy, starosti a potřeby. Správným výběrem vybavení jim šetříme čas i peníze už od roku 1998. Přijmeme asistent/ku pro administrativní práce a podporu produktového oddělení. Hledáme člověka, který bude ochotný se uvedenou náplň práce v rámci postupného zaškolení učit. Na pracovišti bude mít trvalou podporu nadřízeného a ostatních kolegů. Práce je vhodná pro osoby se zdravotním znevýhodněním nebo omezením OZZ/OZP. Nástup je možný ihned. Jaká bude vaše pracovní náplň: ? Hlavní náplní práce bude komunikace s dodavateli a pomoc s administrativou produktového oddělení. ? Řešení poptávek nestandartního zboží (vyhledání dodavatele, komunikace s dodavatelem, komunikace s obchodními zástupci SMERO, zpracování cenových nabídek). ? Zajišťování podkladů od dodavatelů při přípravě katalogů a letáků. ? Pomoc s administrativou (korespondence, podklady pro statistiky atd.). ? Správa databáze zboží v interním systému. Co čekáme: ? Schopnost rychle a efektivně řešit problémy. ? Schopnost jednat s lidmi. ? Schopnost rychlé adaptace na nové projekty. ? Samostatnost a logické myšlení. ? Ochota vzdělávat se a učit novým věcem. ? Dobrá úroveň psaného textu. ? Dobrá znalost programů Microsoft Office. Nabízíme: ? Spravedlivé ohodnocení za splněné úkoly. ? Vaše práce bude vidět na růstu firmy. ? Kolektiv, který táhne za jeden provaz a příjemné prostředí v nové budově. ? Pracovní smlouva, hlavní pracovní poměr. ? Stravenky. ? Stanete se součástí expandující firmy, kde je rozvoj přirozenou součástí firemní filozofie. V případě vašeho zájmu zašlete e-mail. Do předmětu e-mailu napište název pozice "Asistent/ka produktového oddělení - Rajhrad" Kontaktní osoba: Lenka Prokešová e-mail: prokesova.l@smero.cz Spolu s CV prosíme o zaslání motivačního dopisu. Životopis zašlete na e-mail prokesova.l@smero.cz Lenka Prokešová.
Typ pracovního poměru Pracovní poměr - plný úvazek
Směnnost Jednosměnný provoz
Vhodné pro OZP s maximálně 2. stupněm invalidity
OZP s invaliditou 3. stupně (dříve TZP)
Adresa pro kontakt SMERO, spol. s r.o.
Stará pošta 980
66461 Rajhrad
Kontaktní osoba Lenka Prokešová
Kontaktní telefon prokesova.l@smero.cz

Místo výkonu práce na mapě

Stará pošta 980, 66461 Rajhrad

Pracovních nabídek máme mnoho. Doporučte Školství.cz ostatním, kteří hledají práci nebo brigádu.

Nahlásit

Přihlaste se na web a udržujte online kontakt se spolužáky a lidmi, které znáte. Sdílejte, pište články, diskutujte ve fóru a plánujte akce. Posílejte si s ostatními zprávy a buďte ve spojení. Najděte si skvělou práci nebo brigádu.

Pojďte začít právě teď

Projekt Moji Spolužáci

Chcete pracovat blízko svého domova a bez dojíždění? Jednoduše jednou klikněte a ihned se vám zobrazí aktuální volná místa z blízkého okolí.

rychle najít práci v okolí

Rychle najít práci v okolí

Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

22.11.2020 Informace k provozu škol od 25. a od 30. listopadu 2020

Novinky v provozu od středy 25. listopadu 2020

  • SŠ, konzervatoře, VOŠ: Distanční výuka, avšak nově
... Číst dál...
Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

11.11.2020 Informace k provozu mateřských a základních škol od 18. listopadu 2020

Provoz mateřských škol

Provoz mateřských škol (včetně mateřských škol a tříd zřízených podle § 16 odst. 9...

Číst dál...

Školství.cz si prohlíží 585 uživatelů